Моє ім'я Роман.
Відповім на ваші питання.
Viber
TelegramWhatsAppPhone
Роман Пономарь

Засновник, автор ідеї, керівник компанії "SPA-Prestige"

Заміське життя має бути просте, зручне і доступне в покупці. Ми хочемо, щоб людина, яка вирішила жити за містом, не займалася болісним вивченням тонкощів будівельних технологій, думала над проектом, судомно шукала тих, хто вміє будувати, думала над тим, як зібрати все воєдино: ділянку, воду, каналізацію, електрику, будинок, меблі, опалення та багато іншого.

Як цього досягти? Потрібно створювати такі будинки, які легко і швидко будуються, не вимагають участі клієнта, мають продумане і компактне планування, з перевірених і зрозумілих матеріалів, щоб у цьому будинку було все необхідне для комфортного життя і нічого зайвого. Потрібно, щоб одна компетентна компанія взялася за все, починаючи з робіт по ділянці, підведення мереж та закінчуючи розвішуванням штор у готовому теплому будинку. Потрібно, щоб клієнт взагалі не витрачав свого часу та нервів, а вибрав один із готових варіантів заміського життя та отримував задоволення від нього. Саме тому ми створюємо продумані модульні prefab будинки та все, що необхідно для комфортного життя в них.

За плечима нашої команди вже багато щасливих заміських мешканців. Ми працюємо насолоду і з бажанням перевернути ставлення до будівництва будинку з «важко» на «елементарно».

ПРО КОМПАНІЮ

Модульні будинки та модульні сауни SPA-Prestige – це каркасні дерев'яні будинки та сауни, які спроектовані для постійного проживання в кліматі регіону, в якому ми працюємо (м.Київ та Україна).

У лінійці наших будинків одноповерхові та двоповерхові моделі 16-120 кв.м., а такод модульні сауни 16-32 кв.м.

Комплектація будинків та саун типова, до неї входить все зовнішнє і внутрішнє оздоблення, всі внутрішні комунікації, готовий санвузол і все необхідне для заміського життя. Ми впевнені в нашій технології та обраних матеріалах, але щоб повноцінно нести гарантію на наші будинки, ми також включили в ціну кожної моделі пальово-гвинтовий фундамент (паля 108мм, кроком 1,5х2 метра заповнена ЦПС, верхня обв'язка із сухої струганої дошки 3 шт. (в перетині) і монтаж будинку на ділянці - адже фундамент і монтаж відіграють величезне значення у підсумковій якості будинку. Доставка також здійснюється лише нашими силами – у ціну будинку входить доставка у радіусі 50 км від виробництва.

Замовляючи модульний будинок або сауну від SPA-Prestige:

  • Ви точно знаєте, яким буде ваш будинок.

  • Ви точно знаєте, скільки буде коштувати ваш будинок (після укладання договору ціна будинку фіксується і не змінюється у процесі очікування виробництва).

  • Ви можете бути впевнені в якості матеріалів (ми дотримуємося технології виробництва та працюємо тільки з перевіреними постачальниками – вибрані для наших будинків матеріали пройшли перевірку вже не одним десятком об'єктів).

  • З нашою допомогою можна позбутися не тільки будівельних клопотів, але й процесу підготовки ділянки та зовнішніх мереж (більшість таких послуг можна замовити у нас).

  • Гарантія додому офіційно прописана в договорі – наша власна сервісна служба зробить експлуатацію будинку максимально комфортною, оперативно здійснюючи як гарантійне, так і позагарантійне обслуговування будинків.