Моє ім'я Роман.
Відповім на ваші питання.
Viber
TelegramWhatsAppPhone

ТЕХНОЛОГІЯ

Що таке модульна технологія? Це спосіб будівництва вашого будинку або сауни - воно відбувається не звичайним способом на ділянці, а на виробництві «по частинах» (модулях), які вже в повній готовності доставляються на ділянку і буквально за 1 день з'єднуються в єдиний обсяг.


Модульні будинки та модульні сауни SPA-Prestige – це каркасні дерев'яні будинки, які спроектовані для постійного проживання та експлуатації в кліматі регіону, в якому ми працюємо (м.Київ та Україна).

Плюси модульної технології дають їй величезну перевагу перед класичним способом будівництва:

  • Ми не залежимо від погоди та пори року, всі виробничі процеси відбуваються у теплих цехах, де виключені намокання матеріалів та точність робіт підвищується за рахунок гарного обладнання (верстатів).
  • Вам не потрібно кілька місяців (або років) «жити» на будівництві, всі роботи на ділянці займуть 2-10 днів, після чого ви зможете відразу ж заселятися в будинок, що повністю готовий до проживання.
  • Так як виробництво безлічі будинків відбувається одночасно в одному просторі, ми маємо можливість здійснювати безперервний технагляд за дотриманням технологій на всіх етапах, від каркасу до мереж та фінішного оздоблення.

Єдиний мінус модульних будинків – це певні обмеження планування, обумовлені габаритами модулів, з яких складається будинок. Зовнішні габарити модулів SPA-Prestige мають довжину 6.3м, ширину 3.1м, висоту 3.1м. З них ми виготовляємо будинки з теплою площею від 16 до 115 квадратних метрів із чистовою висотою стель 2.61м.

У лінійці наших будинків одноповерхові та двоповерхові моделі, кожна модель має кілька варіантів планування і більшість з них можливо збільшити в майбутньому за допомогою додаткових модулів.

У комплектацію будинків входить все зовнішнє та внутрішнє оздоблення, всі внутрішні комунікації, готовий санвузол і все необхідне для заміського життя. Ми впевнені в нашій технології та вибраних матеріалах, але щоб повноцінно нести гарантію на наші будинки, ми також включили у ціну кожної моделі пальово-гвинтовий фундамент (паля 108мм, кроком 1,5х2 метра заповнена цпс, верхня обв'язка із сухої струганої дошки пакетами з 3 шт. у перерізі) та монтаж будинку на ділянці – адже фундамент та монтаж відіграють величезне значення у підсумковій якості будинку. Доставка також здійснюється тільки нашими силами – у Києві у ціну будинку входить доставка в радіусі 50 км від виробництва, по Україні – залежить від конкретної локації та маршруту.