Моє ім'я Роман.
Відповім на ваші питання.
Viber
TelegramWhatsAppPhone
Click to order

Без помилкової скромності можемо сказати, що наші сауни та лазні як усередині, так і зовні – одні з найстильніших та найякісніших на ринку України.

МОДЕЛЬНИЙ РЯД ЗБІРНИХ САУН ТА ЛАЗЕНЬ "SPA-PRESTIGE"

У цьому розділі ми пропонуємо наші типові рішення збірних модульних саун для відкритого простору у великій різноманітності дизайнів та комплектацій, з фіксованим плануванням, габаритними розмірами та стандартним наповненням. Збірна модульна концепція дозволяє побудувати повноцінний, якісний гостьовий будинок з парною функцією.

Високоякісні матеріали у контексті естетичного та сучасного дизайну. Якість, довговічність та функціональність в одній концепції. Типові вироби мають комплектацію, що включає мінімальний обов'язковий набір обладнання, матеріалів та комплектуючих для повноцінної роботи лазні чи СПА комплексу. Дана комплектація дає можливість замовнику повністю насолодитися процедурою паріння.

МОДЕЛЬНИЙ РЯД "3.26"
Інші моделі

ІНТЕР'ЄР ТА ЕКСТЕР'ЄР САУН МОДЕЛЬНОГО РЯДУ "3.28"

В наших саунах та лазнях не має нічого спільного з лазнями-бочками або подібними до садових лазень сезонного використання. За своїм наповненням основний модельний ряд наших саун - це повноцінний, якісний гостьовий будинок з парною функцією.

МОДЕЛЬНИЙ РЯД "2.50"

САУНА З КІМНАТОЮ ВІДПОЧИНКУ ТА ДВОМА СПАЛЬНЯМИ (3 МОДУЛІ)

Площа модулів: 46.3 м²

Площа тераси: 15.0 м²

Зовнішні габарити: 7.5×8.3 м

Висота стелі: 2.4 м

Утеплення стелі та підлоги: 200 мм

Утеплення стін: 150 мм

У вартість входять полиці, піч-кам'янка, внутрішнє та зовнішнє оздоблення, електрика, сантехніка, вікна, двері, опалення, вентиляція, підключення до комунікацій на ділянці (вода, електрика, каналізація)

Ціна планування вказана з фундаментом, доставкою, на 50 км від Києва та монтажем. Будь-яке планування може бути віддзеркалене. Натисніть на планування, щоб збільшити масштаб.

1802250,00
грн.
2002500,00
грн.
Інші продукти

ІНТЕР'ЄР ТА ЕКСТЕР'ЄР САУН МОДЕЛЬНОГО РЯДУ "2,50"

Жодної сирої дошки в конструктиві, імітації дідусяного обапола в обробці, русалок на дверях парної, табличок «генералів у лазні немає» у наших лазнях немає! Наші лазні – сімейні. Невеликі. З комфортом у парній розміщуються 2-4 дорослі особи. Але це не заважає ходити в наші лазні по 5-7 чоловік.

ЗБІРНІ ВІДКРИТІ САУНИ

"SPA-PRESTIGE"

Інші моделі

ІНТЕР'ЄР ТА ЕКСТЕР'ЄР ЗБІРНИХ ВІДКРИТИХ САУН

"SPA-PRESTIGE"

Український виробник саун "SPA-Prestige", пропонує високоякісні збірні сауни на відкритому повітрі, які відкривають новий погляд на сауни, поважаючи традиції. Усі збірні сауни SPA-Prestige® розроблено з урахуванням сучасних вимог простоти використання та комфорту. Інтер’єр саун випромінює затишну атмосферу, а завдяки великому панорамному вікну природа наближається до того, хто париться. Невелика відкрита сауна виглядає набагато просторішою, ніж її розмір.

Збірні відкриті сауни "SPA-Prestige" відкривають безмежні можливості для оформлення вашого подвор'я.

МОДЕЛЬНИЙ РЯД МОНО МОДУЛІВ САУН ТА ЛАЗЕНЬ "SPA-PRESTIGE"

Атмосфера та клімат в парній важливі коли ви користуєтеся сауною, але готові модульні рішення від SPA-Prestige також є й прикрасою вашої ділянки та місцем відпочинку в сімейному колі та колі друзів. Модульна концепція - це коли можливості для оздоровлення практично безмежні, а розміщення зведено до мінімуму.

Створіть свою зону релаксації та оздоровлення на відкритому повітрі з однією з наших моделей модульних саун. Перетворіть відкритий майданчик вашої ділянки на зону відпочинку для сім'ї та Ваших гостей!

Інші моделі

ОБЛАДНАННЯ ТА МАТЕРІАЛИ

SPA-Prestige – вибирає тільки найкраще обладнання та матеріали для своїх саун, враховуючи якість, функціональність, екологічність, авторитетність виробника, технічне новаторство, принцип «швидкого реагування на нововведення», сервісне обслуговування та підтримку. Ми підберемо під Вас будь-яке обладнання для оздоблення та наповнення сауни. Основні наші партнери при виробництві дизайнерських саун: